Loading...

Sitemiz iletişim sektöründe uzun yıllar istikrarlı hizmetini saglayarak, VOIP konuşma kredileri, Operatör kontorleri, Hat başvuruları, ADSL başvuruları ve sektörel yazılımlar üzerinde kesintisiz kaliteli hizmet veren bir e-ticaret sitesidir.

Sektördeki kaliteli hizmetin senelerdir öncüsü olan IDEAL BILGISAYAR LTD. STI. sistemindeki tüm bayilerinin memnuniyetlerini sağlamayı başarmış, ilgili ve sorunsuz hizmet veren bir sistemdir.

ÖDEME ONAYLAMALARI HAKKINDA

Sistemde ödemeler mesai saatleri içerisinde sıkıntısız onaylanmaktadır, mesai saatlerimiz 09:00 - 19:00 / mesai saatleri dışında adminlerin rutin saatlik kontrolleri esnasında onaylanmaktadır, bu kontroller 21:00 - 23:00 aralığında hafta içi her saat başında, hafta sonlarında ise (Cumartesi, Pazar ve bayram günlerine denk gelen günlerde) 10:30 - 21:00 aralığında, iki saatte bir yapılmaktadır.

NORMAL ŞARTLARDA ŞİRKETİMİZ HAFTA SONLARINDA VE MESAI SAATLERI DIŞINDA ÖDEME ONAYI YAPMAMAKTADIR FAKAT BAYİLERİMİZİ MAĞDUR ETMEMEK İÇİN BU KONTROLLER ESNASINDA ÖDEME ONAYLANMASI DA ŞİRKETİMİZCE UYGUN GÖRÜLMÜŞTÜR.

Site Kullanım sözleşmesi

POS kullanım sözleşmesi

Sanal Sunucu Kullanım sözleşmesi

Kredi Kartı Tahsilat Onay Belgesi

 

Bayilerimiz için sadece hemenkontor sistemlerine özel mobil uygulamamız bulunmaktadır, bu uygulama sayesinde internetten sayfamıza giriş yapmadan, adres yazmadan çok kolay bir şekilde sistemimizdeki üyeliğinizi kullanabilirsiniz. Bu uygulamamızı Android işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda kullanabilirsiniz.

 

Ücretsiz mobil uygulamamızı indirmek için

Hemenkontor Mobil Uygulaması