Loading...

İDEAL BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS ve İNTERNET HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

1997 senesinden beri sektörün içinde bir şahıs firması olarak başarılı gidişini şirketleşerek devam ettirmeye karar vermiş ve 2001 senesinde kurulmuştur.

Sektörde başarılı bir kurumsal teknik destek firması olarak yükselen müşteri potansiyeline mağazalaşarak perakende müşterileri de eklemek üzere İstanbul – Kurtuluşta 115 m2 lik ilk mağazasını kurmuştur.

Bu mağaza şirket faaliyetlerine perakende satış ve bireysel teknik destek hizmetlerini de eklemiş fakat satış trendleri gözlemlendiğinde dönemin ekonomik durumuna ve belki de mağazanın bulunduğu muhite bağlı olarak çok verimli bir ticaret getirmediği fark edilmiş ve çok fazla zorlama gereği duymadan 2004 senesinde perakende sektöründe küçülmek ve hizmet sektöründe daha ilerleyebilmek amacı ile mağaza kapatılmış ve Ergenekon caddesindeki şu anki adresinde taşınılmıştır. Bu adreste bireysel teknik servis hizmetlerine devam edilirken ek bir ofiste de zaten varolan kurumsal teknik destek hizmetlerinin yanına internet hizmetleri ve yazılımı da eklenmiştir.

Şu anda aynı adreste geniş bir kadro ile müşterilerine bu kadar süredir başarı ile hizmet vermiş olduğu kurumsal teknik destek hizmetinin yanı sıra hizmetlerine internet hosting ve ağırlıklı web çözümleri olmak üzere yazılım hizmetlerini de başarı ile ekleyerek ticaret hayatını sürdürmektedir.

Tüm müşterilerinin memnuniyetlerinden de güç alarak anahtar teslimi internet çözümlerinde de istenilen başarıya ulaşmış olması artık şirket için de web üzerinde birtakım e-ticaret sitelerinin inşa edilmesi ve elektronik ortamda da ticarete yer verilmesi gerekliliğini getirmiştir.
Bu gereklilik ile yapılmasına karar verilen e-ticaret siteleri serisinin ilk üyesi olan hemenkontor.com sitesi siz sayın müşterilerimizin beğenisine sunulmakta ve tekrar sizden alacağımız güçle, çizgisinde kazanç olarak olamasa da verilecek hizmetin kalitesi açısından en üst kaliteye ulaşmayı hedeflemektedir.

Siz sayın müşterilerimizden ricamız sitemiz ile ilgili görüş, şikayet veya önerilerinizi bizlerle paylaşmanızdır. Biz bu siteyi ancak bizim için en üst seviyede önem derecesi taşıyan, siz müşterilerimizin görüşleri ve istekleri doğrultusunda yönlendirerek en üst seviye hizmet kalitesine getirebileceğimizin bilincindeyiz. Lütfen değerli fikirlerinizi bizlerden esirgemeyin.

Teşekkürlerimizle

Hemenkontor.com